Dołącz do naszego grona

* indicates required
Close

NaszaSylwetka.pl Trening Tajemnica dobrego, wysportowanego ciała!!!

Tajemnica dobrego, wysportowanego ciała!!!

Listopad 8th, 2011, 03:11:16 KrzysztofJa na Google+

Na tym najbardziej podstawowym poziomie nie ma żadnych tajemnic, chodz  młodzi ludzie sądzą, że jest inaczej.

Musisz ciężko pracować i przez 100% czasu dawać z siebie 100% wysiłku.

Ciężka praca to coś, czego większość ludzi stara się uniknąć. Gdy okazuje się, że aby coś osiągnąć, muszę włożyć w to wysiłek, natychmiast się poddaje.

Ktoś, kto się nie podda i dąży pomimo napotkanych trudności, zawsze osiągnie to, co chce.

Wieżę, że pozytywne myślenie  czyni cuda. Jest dużo prawdy w starym powiedzeniu „Co można sobie wyobrazić, to można osiągnąć”.

Ciało dąży do tego, co zaplanuje umysł. Wiara w siebie oraz zdolność do wizualizacji i realizacji tego, kim chcesz się stać, to klucz do osiągnięcia  sukcesu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Tajemnica dobrego, wysportowanego ciała!!!, 8.5 out of 10 based on 2 ratings


Dodaj Komentarz


Ile wody powinniśmy spożywać każdego dnia?

watterOgólnie rzecz biorąc, ludzie powinni spożywać około 2 do 3 litrów płynów dziennie. Uzależnione jest to od stanu zdrowia, nawyków ćwiczeń i otoczenia. Codzienne zajęcia mogą również zwiększyć te potrzeby. Na przykład zapotrzebowanie na wodę zwiększa się podczas lotu lub w czasie intensywnych ćwiczeń.

Szybka budowa rzeźby!

watterNa pozór wydawać by się mogło że jest to niemożliwe, jednak wiele aktorów dokonuje tego w zaledwie kilka miesięcy. Sęk tkwi w proporcjach. Brzuszek, barki, ramiona, klatka piersiowa, łydki, uda ... To te wizualne mięśnie stanowią zaledwie 20 procent całej masy mięśniowej. Jednak ten podzbiór stanowi 80 procent naszych postrzeganych mięśni. Rozwinięte prawidłowo sprawiają pozór wspaniałej rzeźby.