Dołącz do naszego grona

* indicates required
Close

NaszaSylwetka.pl Aerobik, Brzuch, Dieta, Odchudzjąca, Suplementy, Uncategorized Zielona herbata stymuluje utratę wagi i pomaga ją utrzymać.

Zielona herbata stymuluje utratę wagi i pomaga ją utrzymać.

Grudzień 9th, 2011, 03:12:22 KrzysztofJa na Google+

Zielona Herbata

Zielona herbata to popularny preparat używana zwłaszcza przez kobiety przy utracie zbędnych kilogramów, który dodatkowo poprawia regulację poziomu cukru we krwi, wpływa na przemiany w komórkach tłuszczowych, stymuluje utratę wagi i pomaga ją utrzymać.

Zielona herbata zawiera cząsteczki chemiczne zwane KATECHINAMI. Katechiny poprawiają metabolizm i obniżają apetyt. Naukowcy zebrali 80 badań i porównali je, wykorzystując statystyczną metodę zwaną metaanalizą. Badacze odkryli, iż katechiny i zielona herbata stymulują utratę  wagi i pomagają utrzymać pożądaną jej wartość. Katechiny najlepiej działają w połączeniu z kofeiną.
W innym badaniu wykazano iż katechiny zawarte w zielonej herbacie pomagają zmniejszyć  ilość brzusznej tkanki tłuszczowej, redukuje tkankę tłuszczową leżącą podskórnie i obniża poziom triglicerydów  we krwi.
Zielona herbata stanowi efektywny środek zwalczający tłuszcz i jest skutecznym uzupełnieniem treningu.

Wiecej informacji na temat Zielonej Herbaty:

Zielona herbata wywodzi się z Chin, stałą się nieodzownym aspektem wielu kultur Azjatyckich. Wykonywana jest wyłącznie z liści Camellia sinensis (spolszczona nazwa – Herbata chińska), które przeszły minimalny proces utleniania podczas obróbki:

Camellia sinensis (spolszczona nazwa - Herbata chińska)

Camellia sinensis (spolszczona nazwa – Herbata chińska):

Dopiero stosunkowo niedawno ten oto smaczny napój stał się popularny u nas w Europie. Rodzaj oraz odmiany mogą różnić się w krajach w których została wyhodowana. Skutkiem może być sposób hodowli,  czasem zbioru, warunkami wzrostu oraz przetwarzaniem produkcyjnym. Po wyrafinowany, oryginalny smak musimy wybrać się aż do Chin;(

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 4 votes)

Zielona herbata stymuluje utratę wagi i pomaga ją utrzymać., 10.0 out of 10 based on 5 ratings


Dodaj Komentarz


Ile wody powinniśmy spożywać każdego dnia?

watterOgólnie rzecz biorąc, ludzie powinni spożywać około 2 do 3 litrów płynów dziennie. Uzależnione jest to od stanu zdrowia, nawyków ćwiczeń i otoczenia. Codzienne zajęcia mogą również zwiększyć te potrzeby. Na przykład zapotrzebowanie na wodę zwiększa się podczas lotu lub w czasie intensywnych ćwiczeń.

Szybka budowa rzeźby!

watterNa pozór wydawać by się mogło że jest to niemożliwe, jednak wiele aktorów dokonuje tego w zaledwie kilka miesięcy. Sęk tkwi w proporcjach. Brzuszek, barki, ramiona, klatka piersiowa, łydki, uda ... To te wizualne mięśnie stanowią zaledwie 20 procent całej masy mięśniowej. Jednak ten podzbiór stanowi 80 procent naszych postrzeganych mięśni. Rozwinięte prawidłowo sprawiają pozór wspaniałej rzeźby.